2 decembrie 2023

Un Altfel de Știri

G News Media

Șeful Edilitara a trecut la PSD

Adrian Dăianu, șeful societății Edilitara, a trecut la PSD, după ce săptămâna trecută și-a dat demisia din PNL, în urma dizolvării organizații municipale, de către noua conducere. „Vreau să-i urez bun venit lui Adrian Dăianu în echipa PSD Târgu-Jiu! Sunt încrezător că Adrian Dăianu, un om integru și de mare valoare profesională, se va integra rapid în echipa noastră și sunt convins că-și va aduce o contribuție importantă la realizarea obiectivelor noastre. Împreună vom lucra pentru a promova valorile social-democrate pe care le reprezentăm în beneficiul comunității noastre”, a anunțat președinele PSD Târgu Jiu, senatorul Cristinel Rujan, pe pagina de socializare.

Despre autor

Lasă un răspuns

Copyright © 2023 Toate drepturile rezervate | G News Media.
error: CONTINUT PROTEJAT PRIN DREPTURI DE AUTOR conform legii nr. 8/1996 privind dreptul de autor și drepturile conexe!
Deschide chat
1
Ai un pont?
Scan the code
Vă mulțumim că ați contactat G News Media
Aveți o informație pentru echipa noastră?